محل تبلیغات شما
من در کمال خجالت با سری به پایین افتاده اومدم بعد از حدود دو ماه اینجا رو آپدیت کنم.

شنیدین که میگن حرف با عمل فرق داره؟ حکایت منه دقیقا!

20 خرداد که اومدم نوشتم توی بازه ی امتحانات دانشگاه بود ، 10 تیر به طور کامل خلاص شدم!

تصمیم گرفتم بیخیال آلمانی خوندن بشم فعلا ، انگلیسی رو نجات بدم اول .

همون 10ام بعد از امتحان آخر اومدم خونه ، ناهار خوردم و رفتم موسسه ای که تحقیق کرده بودم ، تعیین سطح دادم.

در کمال ناباوری هم ترم دوستم افتادم و کلی خوشحال بودم! همون هفته هم کلاسا شروع شد.

هنوز خیلی داغونم راستش ولی انشالله بهتر میشم! البته که ترم واقعا خوبی افتادم.

بگذریم. یک هفته بعد از شروع کلاس زبانم ، برادرم اومد ایران و من عملا با درس خوندن برای کلاس خداحافظی کردم.

این چند وقت حسابی سرم شلوغ بوده.کلاس ورزش رو شروع کردم و البته دیروز آحرین جلسه بود، و مهم ترینش هم عروسی برادر جان!

پس فردا عروسیه! حدود دو ماهه که داریم انتظار جمعه رو میکشیم. باید بگم ازدواج آسونی نبود اما از ته دلم آرزوی خوشبختی دارم براشون.

توی این مدت اتفاقات عجیب و غریب کم نیفتاد! آدمای ناشناسی که هنوز هم پیام میدن و من هیچ وقت درکشون نکردم.

چی میخوایم از کسی که نمیشناسیمش؟چرا بیخیال مردم آزاری نمیشیم؟!

من هنوز منتظر اون روزیم که برم با یه قدرت عجیب بلند بشم از جام و جمع کنم برمبرم که بسازم. برم که بفهمم کجا جای منه؟

به نظرم هر آدمی باید یه روزی چمدونش رو جمع کنه بره ببینه نقطه دنج و امن جهان برای اون فرد کجاست؟ البته یه سریا هم لازم نیست برن دقیقا همونجایی که وایستادن، نقطه امنشونه!

معدل این ترمم واقعا خوب شد کلیییی ذوق کردم بابتشامیدوارم ترم های بعدی هم بتونم پیشرفت کنم.

برای یه مدرسه تابستونی فرم پر کردم و از 10 مرداد قرار بوده خبر بدن که خبر ندادن! بخوام خیلی خیلی خیلی خوش بین باشم اینه که تا  15ام منتظر خبر باشم! به نظرم قبول نشدم!

سعید این روزا کلی بهم درس زندگی داده. به کار بستنشون مهمه

چشمام ضعیف تر شدن متاسفانه لنز هم خریدم که استفاده کنم یکم درگیری دارم با لنزام فعلا ولی فکر کنم که بتونم عادت کنم.

برای خوشبختی سعید دعا کنید!

خوشحالم که اینجا رو دارم! 

دوستت دارم وبلاگ جان!!!

دو سالگیت مبارک وبلاگ جان

بی قراری های بی پایان...

هم ,کنم ,رو ,، ,برم ,یه ,حدود دو ,بعد از ,اینجا رو ,خیلی خیلی ,و من

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

בَرهــَـــــــــــــــــــــــــᓄ ᓄــפּـزیــڪ پایه اول تا ششم ابتدایی2- رضایی(چمران) condyalacu آتلیه عکاسی و فیلمبرداری آنلاین ( ایلیا ) آبدانان - شعر و رباعی و غزل ناب عاشقانه Digital Photography Online Pamela's life tresserpoper مدرسه Jason's blog dogpunudi هدایای تبلیغاتی اسکار