محل تبلیغات شما
میشه هرچیزی رو یه جور دیگه ای برداشت كرد. 
شاید یه جوری كه ذهن ما میطلبه و شاید هم یه جوری كه منطق رد كنه و دل بطلبه. 
قبول دارین كه هرآدمی نمیتونه همیشه منطقی باشه؟! یه زمانایی توی زندگی هركسی هست كه سلول سلول بدنش میخوان بی منطق باشن. 

*شرایط سخت باشه ولی ما پا پس نكشیم. اینه كه ما رو آبدیده میكنه.حالا این وسط كلی آدم هم هستن كه شرایط آسون رو با كم كاری هاشون به شرایط فوق دشوار تبدیل میكنن.نمونشونم خودم!!!

* یه اعتقادی كه من دارم اینه كه اینستاگرام یه آلبوم هست كه من اجازه میدم به همه یا به اونایی كه دلم میخواد،آلبومم رو تماشا كنن. حتی اگر من عكسی از دیگران در آلبومم بزارم برای این بوده كه خودم دلم خواسته.نه برای خوشامد دیگران . البته اعتراف میكنم كه همیشه فقط خودم رو در نظر نمیگیرم. 

*سعی كنم اینقدر خوب زندگی كنم كه هیچ وقت افسوسی در كار نباشه.

*من یه خصوصیت خیلی بد دارم. موارد چه بسا خصوصی زیادی هست كه من با دیگران درمیون میزارم بدون اینكه این حركت متقابل باشه. این اصن یعنی خودِ خودِ بد بودن.!!! 

*باید بپذیرم كه نمیتونم مامانم رو مطابق معیار های خودم تغییر بدم.فقط میتونم با رفتارهای مامانم كنار بیام.یه جوری رد كنم رفتارهاشو. حداقل یه گوش در و یه گوش دروازه.!!!!

دوستت دارم وبلاگ جان!!!

دو سالگیت مبارک وبلاگ جان

بی قراری های بی پایان...

كه ,یه ,رو ,دیگران ,هست ,كنم ,هست كه ,كه من ,یه جوری ,جوری كه ,یه گوش

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

jametony2013 کاشی کاران John's info Yolanda's life مطالب اینترنتی هامون riotudefont معرفی بهترین سایت های ایرانی طراح و سازنده انواع سرسره های آبی و سرسره فایبرگلاس ، سرسره های پلی اتیلن ، سرسره کودکان و انواع سرسره مهدکودک keitcanabeb